Paylaş
GELECEK YAPI

GELECEK YAPI

01

GELECEK YAPI, Türkiye’de uzun yıllar gayrimenkul alanında proje geliştiren, sektörüne hakim Gayrimenkulü ve İnşaatı iyi bilen Arzu ALKIZ tarafından 2011’de Tuzla/İstanbul’da kurulmuştur.

Uzun yıllar Türkiye’de İnşaat ve Gayrimenkul geleneksel mantalite ile ilerlerken son yıllarda Globalleşen dünya ve kazanımları Türkiye’de Gayrimenkul ve inşaat anlayışını da değiştirmiştir.

Yeni nesil yapılar ve projeler ülkemizde yeni yeni yükselirken yılların tecrübesi ile GELECEK YAPI oyunun bir aktörü olarak sektördeki yerini almıştır.

GELECEK YAPI, İstanbul merkezli bir inşaat markası olarak, ürettiği projelerde kalite anlayışını değiştirecek adımlar atmıştır.

Özellikle inşaat kalitesi, yüksek mimari, estetik ve güvenliği öncelik olarak kabul etmiştir. Sektörün Genç üyesi GELECEK YAPI, Türkiye’de villa, toplu konut, eğitim alanları, AVM, Spor kompleksleri gibi yapıları faaliyet alanı olarak belirlemiş ve bu alanda projeler gerçekleştirerek hizmet vermektedir.

05

Gelecek Yapı Tarihçe

Başarı Hikayemiz...

2016

Gelecek Reflex

GELECEK REFLEX PROJESİNE BAŞLADIK

Reflex Tuzla projemiz, 4150 m2 arazi üzerine konumlanmıştır. Ayrıca 12.000m2 toplam inşaat alanı ve %60 yeşil alan yeralmaktadır. Reflex Tuzla, 6 kat ve 2 blok formuna sahiptir. Projemizde, 69m2 1+1,101m2 2+1, 102 adet daire yer alacaktır. Tuzla Aydınlı’nın yeni yatırım bölgesi niteliği yanı sıra, yüksek konut talebi’de kazanç performansını yükseltmektedir. Özellikle son 5 yılda konut marjlarında hatırı sayılır yükseliş, Tuzla yatırımcısının yüzünü güldürmektedir. Reflex projemizin merkezi lokasyonu, ana arter üzerinde ve kolay ulaşılabilir olması gibi donanımları ayrı bir yatırım değerini beraberinde getirmekte.

2015

Gelecek Referans

GELECEK REFERANS PROJESİNE BAŞLADIK

Gelecek Referans 4400 m2 arazi üzerinde toplamda 14.000 m2 inşaat alanı içerisinde 9 kat ve 126 adet 2+1, 1+1 dairelerden oluşmaktadır. Projemizin merkezi bir konumda olması göz önünde bulundurularak yatırımın değerini artıracak ve sitenin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak 250 m2 mağaza yer almaktadır.

2014

Klas Bina

KLAS BİNA PROJESİNE BAŞLADIK

Klas Bina toplamda 1300 m2 arazi üzerine konumlandırılarak %60'ı yeşil alandan oluşmaktadır. Her katta 2 daire olmak üzere 6 kattan oluşmaktadır. 2 Blok üzerine 24 daire ve daireler 135 m2 3+1 şeklinde tasarlanmıştır. 24 Seçkin komşunuz ile site konseptiyle donanımlı bir hayat sizleri bekliyor olacak.

2013

Tek Bina

TEK BİNA PROJESİNE BAŞLADIK

Tek Bina Projemizde bireysel otopark, alış veriş alanlarına yakınlık ,mağazalar, yeşil alan üzerinde ,çocuk oyun parkı,teras barbeku ile modern yaşam avantajları sunuyor. Gelecek Yapı'nın konsept projelerinden biri olan Tek Bina özgün mimari çağdaş ve estetik tasarım ,yüksek inşaat kalitesi ve sosyal donanımlı bir yaşam farkıyla kaliteli yaşamın anahtarını sunmaktadır.

2012

Proje Geliştirme Süreci

PROJE GELİŞTİRME SÜRECİ

Uzun yıllar Türkiye’de İnşaat ve Gayrimenkul geleneksel mantalite ile ilerlerken son yıllarda Globalleşen dünya ve kazanımları Türkiye’de Gayrimenkul ve inşaat anlayışını da değiştirmiştir. Yeni nesil yapılar ve projeler ülkemizde yeni yeni yükselirken yılların tecrübesi ile GELECEK YAPI oyunun bir aktörü olarak sektördeki yerini almıştır.