165 70 r13 kış lastik fiyatları lassa

★★★★☆

Senin için bekliyordum! Sadece bugün için, piyasadaki en uygun fiyatlarla size en iyi 165 70 r13 kış lastik fiyatları lassa tekliflerini getiriyoruz. Ayrıca, güvenle satın alabilmeniz için en iyi incelemelere sahibiz.

Daha iyisini bulmak zor

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Fiyatı ne kadar 165 70 r13 kış lastik fiyatları lassa?

Bu tip 165 70 r13 kış lastik fiyatları lassa, her şeyden önce düşük ağırlığı ve ortaya çıkan manevra kabiliyeti ile karakterizedir. Bu nedenle merdiven gibi engellerin üstesinden gelmek kolaydır. Birinin bakım çabası da daha düşüktür. Ne benzin ne de yağın yeniden doldurulması veya bujilerin değiştirilmesi gerekmez. Bir düğmeye basarak başlatma ve durdurma da çalışmayı kolaylaştırır. Bir dezavantaj, kişinin kullanımı için ihtiyaç duyduğu güç şebekesine kablo bağlantısıdır. Bu, onu biraz esnek hale getirir ve mevcut güç kablosunun uzunluğuna bağlı olarak yıkıcı bir etki yarıçapı sağlar.

Hayır. Robotik çim biçme makinesi için uygulama kontrolü zorunlu değildir. Avantajı, evde olmasanız bile çimleri bağımsız olarak biçmesidir. Bununla birlikte, bir uygulama kontrol sistemi avantajlar getirir: Örneğin, çocukların bahçede oynadığını biliyorsanız, uygulama aracılığıyla biçme makinesini zamanında kapatabilirsiniz. Başka bir uygulama örneği: İşteyseniz ve bir fırtına veya şiddetli yağmurun yükseldiğini biliyorsanız, cihaz uygulama aracılığıyla şarj istasyonuna sipariş edilebilir. Akıllı SILENO şehir setinin uygulama operasyonu ile en popüler robotik çim biçme makinelerinden biri haline gelmesi hiçbir şey için değil.

Açıkçası - bir biçme robotu şarj istasyonundan ayrıldıktan sonra kendi başına çalışır. Bu değerli boş zaman tasarrufu sağlar. Ve sinirleriniz de kurtuldu, çünkü robot egzoz gazlarından sonra kokmuyor, işini sessizce yapıyor, küçük ve yer tasarrufu sağlıyor.

Zaman zaman çim kalıntıları kesme yüzeylerine yakalanabilir. Bunları elle çıkarabilirsiniz, ancak 165 70 r13 kış lastik fiyatları lassa kapalı olduğundan ve başlayamadığından emin olun.

Motor bir kablo çekme ile çalıştırılır - bu, büyük çaba harcamadan sıcak ve soğuk olsa bile çalışır. Motor gücü yeterlidir ve biçme makinesi daha uzun ve kalın çimlerle bile ikna edici bir kesim sağlar.

Pilin uzun süre tadını çıkarabilmeniz için Baruschke şunları tavsiye eder: Pilleri sıcağında veya dondurma düzeninde saklamayın. Büyük sıcaklık dalgalanmalarını sevmezler. Ayrıca, şarj cihazında bırakmamalı ve sadece bir sonraki kullanımdan kısa bir süre önce tamamen şarj etmelisiniz. Onları yarı dolu olarak saklarsanız, kullanım ömürlerini uzatabilirsiniz.

165 70 r13 kış lastik fiyatları lassa ile elektrikli çalıştırma fonksiyonu, motoru büyük zorluklarla çalıştırmayı kolaylaştırır. Güçlü bir kablo çekme ile çalışmasını sağlamak yerine, kullanıcıların sadece bir düğmeye basması gerekir ve başlar.

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku