195 80 r15 4 mevsim lastik fiyatları

★★★★☆

Bu nedenle size, paranızı en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz ve en iyi ürünü satın alabileceğiniz bu etkileyici 195 80 R15 4 Mevsim Lastik Fiyatları listesini sunuyoruz. Kalite söz konusu olduğunda doğru tercih biziz. Acele edin!

Daha iyisini bulmak zor

👉 DAHA FAZLASINI GÖR 👈

Nereden Alınır 195 80 r15 4 mevsim lastik fiyatları?

Ergonomik: Kılavuz spar ergonomik olarak şekillendirilmiştir ve gerekirse katlanabilir. Bu, 195 80 r15 4 mevsim lastik fiyatları kullanılmadığında yerden tasarruf sağlayan bir şekilde de saklanabileceği anlamına gelir.

Titreşim önleyici sistem Titreşim önleyici sistem optimum kullanım kolaylığı sağlar. Kolun titreşimini azaltır. Bu, çalışırken elleri korur - özellikle daha uzun süre çalışırken.

Alt bıçakların nasıl ayarlandığına bağlı olarak, kendilerini keskinleştirebilirler veya bıçak seti manuel olarak yeniden çevrilmelidir. Bu, cihazın sadece satın alınması daha pahalı değil, aynı zamanda orak biçme makinesinden daha bakımda olmasını sağlar.

Daha küçük alanlar için bir 195 80 r15 4 mevsim lastik fiyatları öneririz. Varyant önemli ölçüde daha sessiz ve daha çevre dostudur. Kablolu bir varyantla, tüketiciler benzinli motorlara kıyasla çok para biriktiriyor. Bahçelerinde iyi bir güç bağlantısı olan, az para harcamak isteyen ve biçerken güç kablosuna müdahale etmeyen kullanıcılar için uygundur. Biraz daha esnek olmak ve biraz para harcamak istiyorsanız, doğru seçime sahipsiniz.

Kılavuz kablo genellikle sınır kablosundan başka bir şey değildir. Ancak bahçeyi robot için farklı bölümlere ayırır. Örneğin, doğu tarafından batı tarafına doğru biçilirse, ortada kılavuz kablosuyla buluşur. Pil seviyesinin düşük olduğunu biliyorsa, kılavuz kablosunun yarısında şarj istasyonuna geri dönebilir. Buna ek olarak, bir kılavuz kablosuyla alt bölüm, bahçeyi iki alt alana böldüğü için daha rastgele biçme makinelerini hesaplamaya yardımcı olur.

Fırça kesici, döner biçicinin özel bir şeklidir. Tasarımda sağlam bir fırça kesici veya hafif çim düzeltici olarak mevcuttur. Çim düzelticiler genellikle kenarlar veya eğimler gibi zayıf erişilebilir yerlerde kullanılır. Çim düzeltici, çimi kesen bir veya daha fazla plastik ipliğe sahiptir. Motorsensen, yüksek çim, öğütülmüş fidan ve genç ahşap sürgünleri biçmek için kullanılır. Bunlar plastik iplikler yerine yıldız şeklinde bir metal kesme bıçağına sahiptir, motorları daha güçlüdür ve tüm yapı daha sağlamdır.

Çalışma genişliği olarak da bilinen bir 195 80 r15 4 mevsim lastik fiyatları kesme genişliği, bir çimi modelle ne kadar hızlı biçeceğinizi belirler. Kesme genişliği ne kadar büyük olursa, biçme makinesi gövdesi veya kesme bıçakları ile o kadar fazla çim kaplar ve daha az zamana ihtiyacınız vardır. Aynı zamanda, daha büyük bir kesme genişliği ile, daha ağır, daha az çevik ve daha pahalıdırlar. En büyük kesme genişliğine sahip sabit oranı seçmek yanlış bir yaklaşım olacaktır. Örneğin, çok geniş bir modele sahip küçük, sargılı bir bahçeyi biçmek, daha küçük bir kesme genişliğine sahip kablosuz bir çim biçme makinesinden önemli ölçüde daha ağırdır. Bu nedenle, kesme genişliğini seçerken, biçmek istediğiniz alanı kabaca takip etmelisiniz. Ek olarak, örneğin ağaç gövdeleri veya taş yataklar arasındaki çim üzerindeki darboğazlar, doğru kesim yüzeyini seçmek için çok önemlidir. Potansiyel darboğazların yanı sıra çimlerin büyüklüğü ile ilgili olarak, aşağıdaki genel bakışı kullanabilirsiniz:

Diğer ürünler

Çerezleri kabul ediyorsunuz? Daha fazla oku